חברת ניקיון בהרצליה

לקבלת שירותי ניקיון מקצועי

✔ ניסיון של שנים המובילים בתחום!
✔ חברת ניקיון בהרצליה ברמה הגבוהה ביותר
✔ מתאים לאנשים שרוצים בית או משרד נקי יותר!
✔ שיחת ייעוץ ללא עלות עם מומחי "המנקים"

חברת ניקיון בהרצליה

הזמנת חברת ניקיון הפכה לפופולארית ביותר בשנים האחרונות. עקב המודעות הגוברת לחשיבות ניקיון איכותי, החיסכון בזמן והשירות המקצועי אנשים רבים פונים לחברת ניקיון בהרצליה על מנת להבטיח שהסביבה שלהם תהיה מצוחצחת באופן שוטף. 

למה כדאי להזמין חברת ניקיון

כולנו רוצים בית נקי ויודעים כי לשם כך עלינו להתמיד ולשמור על ניקיונו באופן עקבי. הלכלוך המצטבר במהלך השבוע מחייב אותנו להתמיד ולנקות אך לא לכולם יש את הזמן הנדרש לכך.  הזמנת שרותי ניקיון של חברה מקצועית תאפשר ניקיון יסודי ואיכותי עקב השימוש בציוד המתקדם ובחומרי ניקיון איכותיים. חברת הניקיון תוודא כי ניקיון הבית יהיה ברמת הביצוע הגבוהה ביותר תוך שמירה על הרכוש ובריאות הדיירים בו.  כמו כן, כאשר אתם מזמינים חברת ניקיון בהרצליה אתם יכולים להיות עם ראש שקט כי מלאכת ניקיון הבית תתבצע על פי לוח הזמנים שקבעתם ולשביעות רצונכם. כך שתוכלו להגיע חזרה מיום העבודה לבית נקי ומסודר. 

חברות ניקיון בהרצליה

מחירון חברת ניקיון בהרצליה

ניקיון דירת חדר 1-2 חדרים1100 – 1300 שקלים
ניקיון דירת 3 חדרים1300-1500 שקלים
ניקיון דירת 4 חדרים1500-1700 שקלים
ניקיון דירת 5 חדרים 1700-1900 שקלים

ניקיון משרדים בהרצליה

אם אתם מעוניינים בחברת ניקיון בהרצליה שתבצע את מטלות הניקיון במשרד, הגעתם למקום הנכון.  ניקיון המשרד שלכם הוא מטלה שאין להקל בה ראש ועל כן יש לבחור חברת ניקיון מקצועית שתתאים לצורכי העסק שלכם. משרד נקי משפר באופן מוכח את פרודוקטיביות העובדים, מועיל לבריאות כל הנוכחים ומעניק רושם ראשוני חיובי על הלקוחות. 

שרותי הניקיון שאנו מספקים:

אנו מבצעים מגוון רחב של שרותי ניקיון הכוללים שימוש בחומרי ניקיון איכותיים ומכשור מקצועי.  אנו מספקים ניקיון מגוון לכל סוגי המשטחים ומבצעים באופן איכותי ביותר גם את מטלות הניקיון המורכבות ביותר. 

ניקיון הביתניקיון יסודי וכללי של כל החללים בבית- ניקוי הסלון והמטבח, החלונות והתריסים (גם חלונות הדורשים עבודת גובה), שטיפת רצפות, חיטוי וניקוי השירותים ולמעשה כל מטלת ניקיון שאתם צריכים. 
ניקיון המשרד אנו מספקים את כלל פעולות הניקיון הנדרשות כך שהמשרד שלכם יהיה מצוחצח ומסודר באופן שוטף- החל מפעולות ניקיון יומיומיות הכוללות ניקיון שולחות, המטבחון שירותים, שטיחים ודלתות ועד ניקיון שבועי ועבודות ניקיון מורכבות יותר כגון שאיבת אבק, קרצוף רצפות, פתחי אוורור ומיזוג ועוד. 

 מחפשים חברת ניקיון בהרצליה? המנקים כאן לרשותכם!

סביבת עבודה ומגורים נקיה הינם חשובים ביותר לבריאותכם, הפרודוקטיביות שלכם ולמצב רוח טוב!

כאשר אתם בוחרים חברת ניקיון בהרצליה, בחרו חברה בעלת רקורד מוכח, לקוחות שבעי רצון ומחירים משתלמים. "המנקים" נוסדה על מנת לספק שירותי ניקיון איכותיים העומדים בסטנדרטים הגובים ביותר במחירים הוגנים לכל כיס. 

אנו מקפידים על עמידה בזמנים, רמת ביצוע ללא פשרות ועבודה איכותית עם חיוך על הפנים. 

מחפשים חברת ניקיון בהרצליה למשרד או לבית? אנו עומדים בזמינות מרבית ומספקים שרותי ניקיון בכל זמן ועת. צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים! 

גלילה למעלה