חברת ניקיון בנתניה

לקבלת שירותי ניקיון מקצועי

✔ ניסיון של שנים המובילים בתחום!
✔ חברת ניקיון בנתניה ברמה הגבוהה ביותר
✔ מתאים לאנשים שרוצים בית או משרד נקי יותר!
✔ שיחת ייעוץ ללא עלות עם מומחי "המנקים"

חברת ניקיון בנתניה

אם אתם מחפשים חברת ניקיון בנתניה שמסתפקת שירותים איכותיים ללא פשרות הגעתם למקום הנכון. 

"המנקים" הינה חברת ניקיון אשר מספקת שרותי ניקיון מגוונים במגזר הפרטי והעסקי במחירים משתלמים במיוחד. 

למה כדאי להזמין חברת ניקיון בנתניה

סביבה נקיה ומסודרת זה משהו שכולנו מעריכים ומייחלים לו. הלכלוך המצטבר במהלך השבוע מצריך ניקיון תכוף ואיכותי שלא לכולם יש הזמן להשקיע בו. 

שימוש בשרותיה של חברת ניקיון מקצועית תספק לכם ניקיון יסודי ואיכותי מבלי שתצטרכו להרים מטאטא אפילו פעם אחת. חברת הניקיון תבצע את מטלות הניקיון באופן יסודי ואיכותי ביותר תוך שימוש בחומרי הניקיון הטובים ביותר ובמכשור מתקדם ומודרני. 

חברת הניקיון איכותית תוודא כי רמת הביצוע עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך שמירה על בריאות הנוכחים בנכס ושמירה על הרכוש בו. 

כמו כן, חברת הניקיון אחראית על כל המעטפת הכוללת הנדרשת לביצוע מטלות הניקיון- ביטוח ותנאים סוציאליים לעובדים, עמידה של צוות העובדים בלוח הזמנים שנקבע אל מול הלקוח, הבאת חומרי ניקיון איכותיים ומכשור מתאים לביצוע הניקיון יל הצד הטוב והיעיל ביותר. 

חברות ניקיון בנתניה

אילו שירותים תקבלו?

שרותי ניקיון אשר מסופקים על ידי חברות ניקיון הינם מגוונים, על כן כאשר מזמינים את חברת הניקיון יש לברר אילו שרותי ניקיון היא מספקת והאם הם תואמים לצרכים שלכם- האם אתם זקוקים לניקיון בסיסי באופן שוטף או שמא אתם זקוקים לניקיון מקיף הכולל עבודת ניקיון מורכבת יותר. 

חברת "המנקים" מספקת שרותי ניקיון מקיפים למגזר הפרטי ולמגזר העסקי (בניינים, משרדים בתי עסק וכו')- ניקיון יסודי של כלל חללי המבנה, שטיפה וקרצוף הרצפות, ניקיון המטבח (ניקוי כתמי שמן, משטחי עבודה, ארונות וכדומה), חיטוי השירותים, החלונות, המרחב החיצוני (גינה\מרפסת) ועוד. 

כמו כן, אנו מספקים שרותי ניקיון מורכבים יותר הכוללים עבודה בגובה, ניקיון לאחר הצפה, פוליש רצפות, שאיבה וניקיון ריפודים ועוד. 

חברת ניקיון בנתניה- סביבה מבריקה ללא יוצא מן הכלל!

חברת "המנקים" נוסדה על מנת לספק שרותי ניקיון במחירים הוגנים ללא פשרה על איכות הניקיון והשירות. אנו משתמשים בחומרי ניקיון העומדים בתקני הבריאות והסביבה המחמירים ביותר לשמירה על בריאות הנוכחים וצוות העובדים שלנו. 

המספר הרב של הלקוחות שבעי הרצון יעיד- "המנקים" מעניקה ניקיון איכותי ביותר עם שירות יוצא מן הכלל!

אנו יודעים להתאים את עצמנו לצורכי הלקוח הן מבחינת שרותי הניקיון הנדרשים והן מבחינת התאמה ללוח הזמנים הנוח ביותר כך שהניקיון יתבצע תוך מינימום הפרעה. 

צרו אתנו קשר לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד- נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

גלילה למעלה