ניקיון דירה חדשה

לקבלת שירותי ניקיון מקצועי

✔ ניסיון של שנים המובילים בתחום!
✔ ניקיון דירה חדשה ברמה הגבוהה ביותר
✔ מתאים לאנשים שרוצים דירה מבריקה ונקייה!
✔ שיחת ייעוץ ללא עלות עם מומחי "המנקים"

ניקיון דירה חדשה

סוף סוף עברתם לדירה החדשה שתמיד חלמתם, אך יש בה לכלוך, אבק ושאריות צבע מתהליך הבניה. לכן, לפני שאתם עוברים לדירה החדשה אנו ממליצים להזמין חברת ניקיון דירה חדשה שתצחצח לכם אותו. אז איך עושים זאת נכון ומתי? מה כולל שירות ניקיון דירות חדשות ולמה יש לשים לב בעת בחירת החברה? כל התשובות לפניכם.

מתי כדאי להזמין את חברת הניקיון?

במקרים רבים, גם לאחר סיום בניית הבית ומסירת המפתחות לדיירים, יש צורך לבצע מספר תיקונים ופינישים נוספים בדירה. לרוב, הקבלן יקצה מספר ימים מרוכזים לתיקונים אחרונים בהם הדירה שלכם תשוב להיראות כמו אתר בניה. לכן, כל עוד הקבלן לא סיים לבצע את התיקונים הנדרשים, אין טען להזמין את חברת הניקיון.

מה כולל השירות של חברת ניקיון דירה חדשה?

בשונה מניקיון דירה לאחר שיפוץ בו חברת הניקיון מתרכזת בעיקר בליטוש, פוליש והברקה, בניקיון דירות חדשות מתרכזים בעיקר בפגעים ובשאריות מהתקופה בה הדירה שלם הייתה בתהליך הבניה.

כתמי צבע ורובה– ניקיון דירה חדשה יצריך לרוב הסרת כתמי צבע מהרצפה והמשקופים. בנוסף, באמצעות מכונת פוליש, יוסרו שאריות רובה, לא רק בחדרים בהם הרובה בא במגע עם המים אלא בכל חדרי הבית.

ארונות המטבח- לא הרבה יודעים את החשיבות בטכניקת ניקוי נכונה של ארונות. חברת ניקיון מקצועית תדע לנקות את הארונות משאריות נסורת ואבק ללא לפגוע בהם (על ידי ניקיון עם שואב אבק, מטלית לחה וכדומה).

הכלים הסניטריים- חברת הניקיון תדע לנקות ביסודיות ובזהירות את הקרמיקה בחדרים, האסלות, המראות והכיורים.

שטיפה יסודית- לבסוף, חברת הניקיון תבצע פוליש יסודי לרצפות הדירה.

חברת ניקיון דירה חדשה

מחירון ניקיון דירה חדשה

דירת 1-2 חדרים 800 – ₪1200
דירת ארבעה חדרים ממוצעת (80-100 מ"ר) 1,400 – 1800 ₪
דירת חמישה חדרים ( 120 מ"ר) 1,700-2,300 ₪
דירת שישה חדרים 1,700-2,700 ₪

שאלות נפוצות

מה כולל ניקיון לפני הכניסה לדירה?

ניקיון לפני כניסה לדירה כולל ניקוי שירותים, אמבטיות, ארונות מטבח, פנלים, משקופים, דלתות ושטיפת רצפה יסודית בעזרת מכונת פוליש

איך בוחרים חברת ניקיון מקצועית?

תחילה, יש לוודא כי מדובר בחברה מקצועית בעלת ניסיון אשר מתמחה בניקיון בתים. בקשו מבעל המקצוע שיגיע לראות את הדירה ואת הדרישות שלכם על מנת שיוכל לאמוד את עבודת הניקיון ולתת לכם הצעת מחיר לניקיון הדירה החדשה. דרשו לקבל מראש ובאופן מסודר את שלבי העבודה, בכמה עובדים מדובר, לוח זמנים ובאילו כלים מקצועיים היא תתבצע. על חברה מקצועית להיות מצוידת בכלים ואביזרים התואמים את העבודה הדרושה.

גלילה למעלה