חברת ניקיון לאחר שיפוץ

לקבלת שירותי ניקיון מקצועי

✔ ניסיון של שנים המובילים בתחום!
✔ ניקיון לאחר שיפוץ ברמה הגבוהה ביותר
✔ מתאים לאנשים שרוצים דירה מבריקה אחרי שיפוץ!
✔ שיחת ייעוץ ללא עלות עם מומחי "המנקים"

ניקיון לאחר שיפוץ

חיכיתם כל כך הרבה זמן לרגע בו תיכנסו סוף סוף לדירה המשופצת שלכם, להתיישב על הספה עם כוס קפה ולהרגיש בבית. אבל… הדירה שחלמתם עליה מלאה כרגע בשאריות טיח, רובה, אבק וצבע מהשפיץ שהיא עברה.

לרוב, לאחר שיפוץ דירה יש לכלוך רב שאינו יורד בניקיון רגיל. לכן, אנשים רבים מחליטים להשתמש בשרותיה של חברת ניקיון לאחר שיפוץ שיבצעו ניקיון מקצועי ויסודי ויהפכו את הדירה שלכם נקייה בדיוק כפי שחלמתם.

איך מומלץ להיערך לניקיון דירה לאחר שיפוץ?

ראשית, עליכם לברר עם הקבלן שמצבע את השיפוץ בדירתכם איך הדירה צפויה להיראות בתום העבודות. בהתחשב באופי השיפוץ שאתם מבצעים, כמות הפסולת שהצטברה ובעבודות הצבע והטיח, תוכלו להעריך מה צפוי להיות מצב הדירה בתום השיפוץ (בירור זה עם הקבלן ייתן לו עוד תזכורת להימנע מהשארת פסולת בדירה).

לאחר שקיבלתם תמונה כללית למצב העתידי של הדירה, הגיע הזמן לחפש חברת ניקיון לאחר שיפוץ. הזמינו את בעל המקצוע לדירה כדי שתוכלו ללבן את כל העניינים הדרושים לפני קבלת הצעת המחיר. בעת ביקורו, בעל המקצוע יוכל להעירך כמה זמן תיקח עבודת הניקיון, כמה פועלים יהיה עליו להביא ובאילו כלים ומכשירים יהיה עליו להשתמש.

בכדי שהניקיון יהיה יסודי ואפקטיבי, לפני שחברת הניקיון מגיע עליכם לדאוג שהבית יהיה ריק ושאין חפצים שיפריעו למלאכת הניקיון.

ביום הראשון בו חברת הניקיון מתחילה בעבודתה, רצוי לעבור עם בעל המקצוע ולתת לון דגשים מיוחדים שאתם רוצים שייתן להם תשומת לב.

חברת ניקיון דירה לאחר שיפוץ

מה כולל ניקיון לאחר שיפוץ?

ניקיון דירה לאחר שיפוץ כולל ניקיון יסודי ומקיף של כל שאריות הצבע והרובה בדירה, ניקיון רצפות, תריסים, חלונות ופאנלים, ניקיון שאריות נסורת מהארונות וצחצוח גופי תאורה וכלים סניטריים. למעשה חברת ניקיון לאחר שיפוץ תותיר את הדירה שלכם מצוחצחת ונעימה לכניסה. בנוסף לכך, חברת ניקיון מקצועית תדע לבצע פוליש לרצפות אשר יותיר אותן מבריקות ונקיות.

חשוב לדעת, כי פינוי פסולת שנשארה מעבודות השיפוץ אינה באחריות חברת הניקיון אלא באחריות הקבלן שלכם. ודאו עם קבלן השיפוצים שלכם כי פינה את כל הפסולת בסיום העבודות כך שחברת הניקיון תוכל לבצע עבודה יסודית ומקיפה בכל הבית.

חברת ניקיון דירה לאחר שיפוץ לפני ואחרי

מחירים – ניקיון דירה אחרי שיפוץ

דירת 3 חדרים1,500 – 1,100 ₪ כולל מע"מ
דירת 4 חדרים1,700 – 1,300 ₪ כולל מע"מ
דרת 5 חדרים 2,000 – 1,500 ₪ כולל מע"מ

שאלות נפוצות

מה כולל ניקיון דירה לאחר שיפוץ?

ניקיון לאחר שיפוץ כולל ניקיון יסודי של שאריות של הבנייה, ניקיון צבע וטיח, ניקוי חלונות, מרצפות, פאנלים, תריסים, שקעים ומפסקים, גופי תאורה  וכלים סניטריים

מה מחיר של ניקיון דירה לאחר שיפוץ?

המחיר משתנה מאוד בין דירה לדירה ובין כמות הלכלוך אחרי השיפוץ המחיר נע בין 1100 -2000 שקלים לדירת 3-5 חדרים ללא פוליש

מחפשים חברת ניקיון לאחר שיפוץ? המנקים כאן לשרותיכם!

בעת בחירתכם בחברת ניקיון לדירה ולאחר ששילמתם מאות אלפי שקלים בשיפוץ הדירה, יש לבחור חברת ניקיון מקצועית, מנוסה ואמינה שתבצע את עבודת הניקיון בסטנדרט גבוה ואיכותי. עבודת ניקיון כוללת דגשים רבים ובעל מקצוע שאינו יודע באילו חומרים יש להשתמש ובאילה לא, עלול להשאיר לכלוכים בדירה ואף בחומרי הגלם בדירתכם (כגון ארונות המטבח, קרמיקה וכדומה).

"המנקים"- הינה חברת ניקיון בסטנדרט הגבוה ביותר, עם שירות מעולה ובעלי מקצוע הטובים ביותר! מעוניינים לשמוע עוד? נשמח לעמוד לשירותכם, צרו איתנו קשר לפרטים נוספים.

גלילה למעלה